ENRU

Єдиного документу щодо стратегії деокупації Криму наразі не існує – заступник міністра

Документу під назвою «стратегія деокупації Криму» наразі не існує, так само на сьогоднішній день в українській спільноті не існує спільного бачення щодо майбутнього анексованого Росією півострова.

Про це в ефірі програми Громадське.Крим заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі.

«На сьогодні можна сказати, що документу під такою назвою (стратегія деокупації Криму – ред.) не існує. Однак частина елементів цієї стратегії реалізується в різних документах», – сказав він.

При цьому Куркчі зауважив, що на думку урядовців Міністерства з питань тимчасово окупованих територій «сьогодні консенсусу щодо майбутнього у суспільстві немає».

«Сьогодні будь-яка ідея щодо моделі деокупації буде нести більше негативу, ніж позитиву. Оскільки такі процеси не мають бути публічними настільки, наскільки вважає громадськість», – сказав заступник міністра.

Для обґрунтування свого твердження він навів, як приклад, відсутність у широкому доступі стратегії деокупації територій Молдови чи Грузії.

Дивіться також повний випуск програми «Громадське.Крим» про те, чому ФСБ полює військових, які зрадили українській присязі, а також про підсумки четвертого провального курортного сезону в окупації.

4 вересня до Верховної Ради надійшли 2 законопроекти щодо деокупації Донбасу. Читайте про основні положення проекту Порошенка та альтернативи повернення Донбасу від віце-спікерки Ради Оксани Сироїд та депутатів від фракції «Самопоміч».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram