Технології

Єдиний в Україні сміттєспалювальний завод на місяць закриють на ремонт

4 серпня, 2018 16:47
Технології/Єдиний в Україні сміттєспалювальний завод на місяць закриють на ремонт
Зберегти
Вигляд
Єдиний в Україні сміттєспалювальний завод «Енергія», розташований в Києві, закриють на щорічний ремонт з 15 серпня до 15 вересня.

Єдиний в Україні сміттєспалювальний завод «Енергія», розташований в Києві, закриють на щорічний ремонт з 15 серпня до 15 вересня.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Під час ремонту планують замінити металевий захист бункеру твердих побутових відходів, частини загального паропроводу та трубопроводи водного живлення котлів.

Також замінять близько 20 метрів теплотраси, що йде від заводу в місто.

Сміттєспалювальний завод спеціально ремонтують напередодні опалювального сезону.

«Ми спеціально зупиняємо роботу обладнання, щоб його можна було повністю оглянути. Обладнання досить зношене, тому його потрібно регулярно перевіряти, ремонтувати та оновлювати. Попереду опалювальний сезон і ми маємо бути впевнені, що у нас усе устаткування готове до зими», — сказав директор заводу «Енергія» КП «Київтеплоенерго» Сергій Крикун.

Як зазначає КМДА, щодоби завод приймає та утилізує близько 750 тон твердих побутових відходів столиці, це понад 25% від загальної кількості сміття, яке щодоби виробляється в місті.

Теплову енергію ,яка виділяється в результаті спалювання сміття, використовують для гарячого водопостачання мешканців київського масиву «Позняки».

Раніше повідомлялося, що єдиний діючий в Україні сміттєспалювальний завод «Енергія», розташований в Києві, тимчасово призупинив прийом сміття.

Нещодавно міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що в Києві протягом двох-трьох років планують побудувати новий завод з переробки сміття.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чи можливо заробити на українському смітті?

 

Пов`язані новини