ЄС продовжив санкції проти Росії за окупацію Криму. Під обмеження потрапляють понад дві сотні людей та організацій
Європейський Союз ще на пів року продовжив персональні санкції проти росіян, які причетні до окупації Криму. Їх ввели ще у березні 2014 року.
Про це йдеться на сайті Ради ЄС.
Так, персональні санкції передбачають обмеження на поїздки, замороження активів і заборону на перерахування коштів або інших фінансових ресурсів підсанкційним особам.
Обмеження продовжили щодо всіх людей та організацій із санкційного списку — 177 фізичних та 48 юридичних осіб. Тепер вони триватимуть до 15 березня 2022 року.
Персональні санкції є не єдиними обмеженнями з боку ЄС щодо Росії за окупацію українських територій. Так, у червні Євросоюз ще на рік продовжив санкції щодо цілих сфер російської економіки. Йдеться зокрема про заборону на постачання до Росії товарів та технологій, призначених для розвідки та видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів.
Крім того, тоді продовжили заборону на імпорт до Євросоюзу продуктів, які походять з Криму чи Севастополя, а також на інфраструктурні або фінансові інвестиції та туристичні послуги в Криму чи Севастополі.
16 березня 2014 року на території Автономної Республіки Крим провели невизнаний світовою спільнотою так званий референдум про статус півострова. Під час «референдуму» на півострові перебували російські військові та спецпризначенці без розпізнавальних ознак. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року оголосив про «включення Криму до складу РФ» — таким чином Росія намагалася анексувати український півострів. Україна, Європейський союз та США не визнали результати голосування на «референдумі».
- Поділитися: