Європейський Союз продовжив санкції проти режиму Башара Асада у Сирії до 1 червня 2019 року.

Європейський Союз продовжив санкції проти режиму Башара Асада у Сирії до 1 червня 2019 року.

Про це повідомляє сайт Ради ЄС.

«Рада продовжила обмежувальні заходи ЄС проти сирійського режиму до 1 червня 2019 року. З огляду на репресії проти цивільного населення, ЄС вирішив зберегти обмежувальні заходи відносно сирійського режиму і його прихильників у відповідності зі стратегією ЄС щодо Сирії», — наголошується в повідомленні.

Санкції проти Сирії включають нафтове ембарго, обмеження на інвестиції, заморожування активів центральних банків Сирії, що знаходяться в ЄС, обмеження на експорт устаткування і технологій, які можуть бути використані для репресій, а також для моніторингу або перехоплення інтернет та телефонного зв'язку.

Нагадаємо, 16 травня Міжнародна організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) підтвердила використання хлорину в сирійському місті Саракіб на початку лютого 2018 року.

8 квітня здійснена хіматака на контрольоване повстанцями місто Дума у Східній Гуті, внаслідок якої загинуло щонайменше 70 осіб.

Волонтерська рятувальна служба «Білі шоломи» заявила, що внаслідок хімічної атаки постраждали понад 1000 людей і вже підтвердили 70 смертей.

Пізніше Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила, що симптоми 500 пацієнтів, госпіталізованих після бомбардування в сирійському місті Дума, свідчать про хімічне отруєння.

9 квітня Організація із заборони хімічної зброї розпочала розслідування атаки в Сирії.

10 квітня уряд Сирії запропонував Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) направити команду спостерігачів для розслідування обвинувачень у проведенні хімічної атаки в місті Дума.

Постійна представниця США в ООН Ніккі Гейлі заявила, що «на руках російського режиму є кров сирійських дітей».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile