Європейський Союз звернувся до стриминґових сервісів, зокрема Netflix, із проханням перестати показувати відео у високій якості (формат HD): оскільки багато людей зараз сидить удома і дивиться потокове відео, інфраструктура просто не витримує навантаження.

Зокрема, напередодні єврокомісар із питань внутрішнього ринку ЄС Тьєррі Бретон повідомив у Twitter, що провів перемовини з виконавчим директором Netflix Рідом Гастінгсом.

«Аби подолати COVID-19, ми залишаємося вдома. Віддалена робота і стриминґові сервіси допомагають нам в цьому, але інфраструктура може не витримати. Аби зберегти доступ до інтернету для всіх, переходьмо на стандартну роздільну здатність там, де HD-формат необов'язковий», — написав Бретон.

Пізніше Бретон додав, що всі стриминґові платформи та телекомунікаційні оператори, а також їхні користувачі «несуть спільну відповідальність за вжиття заходів, аби забезпечити безперебійне функціонування інтернету під час боротьби з поширенням вірусу».

У коментарі CNN речник Netflix підтвердив, що перемовини між ЄС та платформою з цього питання тривають.

«Комісар Бретон слушно підкреслює важливість забезпечення того, щоб інтернет і надалі працював без перебоїв у цей складний час. Ми протягом багатьох років працюємо над ефективністю роботи мереж», — йдеться в повідомленні.

У Netflix також додали, що там уже підлаштовують якість стримів до інтернет-потужностей конкретного користувача і за допомогою спеціальних алгоритмів зменшують навантаження на мережеву інфраструктуру.

Нагадаємо, кількома днями раніше застосунок Microsoft Teams, призначений для організації віддаленої роботи працівників, тимчасово вийшов із ладу. Через карантинні обмеження, накладені у зв'язку з поширенням нового коронавірусу SARS-CoV-2, додатком почали користуватися мільйони людей у світі.

Нагадаємо, станом на ранок 19 березня у світі офіційно зареєстровано 218 815 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 8810 смертей та 84 114 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: