Євросоюз та Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) передали Україні партію засобів індивідуального захисту: медичні маски, респіратори, захисні окуляри, щитки та халати.

Про це повідомляє представництво ЄС в Україні.

Загалом Україна отримала близько мільйона одиниць засобів захисту. Профінансував усе ЄС, а ВООЗ здійснила закупівлю.

«До вантажу входять 500 000 медичних масок, 125 000 респіраторів, 250 000 халатів, 50 000 захисних щитків і 2500 окулярів. Ця кількість ЗІЗ дасть можливість повністю покрити місячну потребу 50 закладів охорони здоров’я у засобах індивідуального захисту для працівників», — йдеться у повідомленні.

Доставили цю допомогу вранці 23 червня до аеропорту «Бориспіль».

«Після розмитнення вантаж розподілятиметься представництвом ВООЗ в Україні відповідно до потреб закладів охорони здоров'я, визначених Міністерством охорони здоров'я України», — уточнили у представництві.

Ця партія є частиною програми допомоги ЄС Україні та ініціативи «Солідарність заради здоров'я», яка здійснюється в партнерстві з Європейським регіональним бюро ВООЗ. Загальна вартість програми — 190 мільйонів євро.

«Очікується, що додаткові партії для лабораторій (обладнання, витратні матеріали, реагенти) поставлять наприкінці червня», — йдеться у повідомленні.

«Завдяки цьому партнерству ми також маємо змогу додатково захистити тих, хто знаходиться на передовій цієї боротьби — наших медичних працівників», — заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Нагадаємо, за 22 червня в Україні підтвердили 833 випадки інфікування коронавірусом.

Поділитись: