Європейський Союз та Всесвітня організація охорони здоров’я розпочали передачу необхідного лабораторного обладнання у 27 лабораторій по всій Україні для посилення можливості тестування на коронавірусне захворювання COVID-19.

Про це повідомили у пресслужбі Представництва ЄС в Україні.

Передача включає 9861 упаковку витратних матеріалів, 217 956 реагентів для проведення тестів ПЛР та 1880 одиниць лабораторного обладнання. 

Все обладнання, матеріали та реагенти відповідають стандартам якості ВООЗ для забезпечення надійного, точного та швидкого тестування на COVID-19.

Передане обладнання, матеріали та реагенти допоможуть прискорити процес тестування та заощадити час і енергію медичних працівників, разом з цим зменшуючи ймовірність людської помилки.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що попри зростання в Україні у червні кількості інфікованих коронавірусом, динаміка перебігу пандемії стабілізується

Нагадаємо, з початку епідемії коронавірус в Україні підтвердили у 49 043 людей, з них 21 703 пацієнти одужали, 1 262 — померли від ускладнень. Наразі лікуються 26 078 пацієнтів.

Поділитись: