УКРАЇНА

ЄС запровадив санкції проти російських компаній, причетних до будівництва Керченського мосту

31 липня, 2018 13:23
УКРАЇНА/ЄС запровадив санкції проти російських компаній, причетних до будівництва Керченського мосту
Зберегти
Вигляд
Євросоюз запровадив санкції проти 6 російських компаній, причетних до будівництва Керченського мосту, який сполучає Краснодарський край Росії з анексованим Кримом.

Євросоюз запровадив санкції проти 6 російських компаній, причетних до будівництва Керченського мосту, який сполучає Краснодарський край Росії з анексованим Кримом.

Про це йдеться в рішенні Євроради від 30 липня 2018 року.

Санкції запроваджені відповідно до рішення Ради ЄС від 17 березня 2014 року щодо обмежувальних заходів через дії, що підривають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

«В межах політики невизнання Євросоюзом анексії Криму та Севастополя Рада розглядає будівництво Керченського мосту як ще одну дію, що підриває територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України», — йдеться у рішенні.

Нові санкції ЄС стосуються компаній «Інститут Гіпростроймост — Санкт-Петербург», «Мостотрест», «Суднобудівний завод «Залив», «Стройгазмонтаж», «Стройгазмонтаж-Мост» та акціонерного товариства «ВАД».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фальстарт Путіна на Керченському мості.

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін прибув в анексований Крим і відкрив рух по автодорожній частині незаконно зведеного Керченського мосту.

Керченський міст, який Росія почала будувати у Криму після анексії півострова, має з’єднати анексований Крим з російським Краснодарським краєм. Його довжина становить 19 кілометрів.

Міністерство інфраструктури України заявило, що готує санкції щодо компаній, причетних до зведення «Кримського» мосту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міст у протоці, як колода в оці: про ціну Керченської переправи.

Пов`язані новини