Європарламент розгляне ситуацію в Авдіївці Донецької області на наступному пленарному тижні, тобто у термін з 13 до 16 лютого

Європарламент розгляне ситуацію в Авдіївці Донецької області на наступному пленарному тижні, тобто у термін з 13 до 16 лютого.

Про це заявив новопризначений голова Комітету із закордонних справ Європарламенту Девід Макалістер, передає прес-служба Кабміну.

Згідно з повідомленням, на зустрічі Макалістер та віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе погодилися з необхідністю продовження активної залученості Європарламенту до розуміння ситуації в Україні.

Зокрема, наголошено на важливій ролі Європарламенту в процесі надання Україні безвізового режиму з ЄС, додаткових торговельних преференцій, а також продовження політичної підтримки України у протистоянні російській агресії.

Також повідомляється, що Макалістер запевнив у тому, що конфлікт на сході України залишатиметься у центрі уваги Комітету із закордонних справ Європарламенту.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: