Європейський Союз готує програму боротьби з марнотратним споживанням харчових продуктів і втратами у харчовій промисловості.

Про це заявила комісарка ЄС з питань охорони здоров'я та безпеки харчових продуктів Стелла Кіріакідес, передає «ІнтерфаксУкраїна».

Вона зазначила, що без розв'язання проблеми марнотратства у споживанні харчових продуктів Євросоюз не зможе створити стійкий продовольчий ланцюжок «від ферми до тарілки».

Рекомендації для Плану дій ЄС із харчових відходів напрацюють на конференції Платформи ЄС зі скорочення харчових відходів і марнотратного споживання продовольства. Вона відбудеться в четвер у Раді ЄС.

Зазначимо, Євросоюз має намір до 2030 року вдвічі скоротити харчові відходи на душу населення на рівні роздрібної торгівлі та споживання, а також зменшити втрати в процесі виробництва та постачань харчових продуктів.

Платформа, створена у 2016 році, об'єднує державні організації та приватні компанії для взаємодії між різними сегментами харчового ланцюжка, а також експертів, відібраних за допомогою відкритого конкурсу.

Вона покликана боротися з втратами та марнотратним споживанням, організовує обмін передовим досвідом та оцінку стійких досягнень.

Поділитись: