Технології

Youtube заборонив відео зі флешмобами, які можуть травмувати людину

Youtube
Технології/Youtube заборонив відео зі флешмобами, які можуть травмувати людину
Зберегти
Вигляд
Youtube заборонив публікувати відео, які можуть спричинити травми, смерть людини, або інші тяжкі наслідки.

Під заборону підпадають ролики з завданнями для глядачів, розіграші, через які люди можуть повірити в небезпеку, або такий контент, що може шокувати дитячу аудиторію.

«Іншими словами, ми не приймаємо матеріали, які містять заклики до насильства, а також вчинення протизаконних дій або дій, здатних завдати шкоди здоров'ю або призвести до смерті», — йдеться в оновленій політиці відеохостингу.

Відтепер на Youtube можуть бути заблоковані відео з низкою небезпечних флешмобів у соцмережах. Зокрема, флешмоб Tide Pods Challenge, коли користувачі намагалися прокусити капсулу для прання, яка небезпечна для здоров’я. Також відео з тяжкими наслідками вважається Fire Challenge, в якому раніше користувачі соцмереж намагалися на кілька секунд підпалити себе. У 2019 році в мережі запустили новий челендж — Bird Box Challenge.

Після прем’єри фільму жахів «Пташиний короб» у США запустили флешмоб Bird Box Challenge, присвячений цій стрічці. Люди у соцмережах почали публікувати фото і відео, як вони намагаються зробити щось із зав’язаними очима — так само, як і головні герої стрічки. Стрімінговий сервіс Netflix, який випустив фільм, попросив глядачів цього не робити задля безпеки. Через цей флешмоб у США підліток потрапив в аварію.

Більше про:
# YouTube
# кіно
Пов`язані новини