Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко прокоментувала нещодавно задекларований дохід на суму понад 148 мільйонів гривень. За її словами, це «компенсація збитку, заподіяного політичними репресіями».

Депутатка вважає, що отримання нею грошей від американської компанії свідчить про справедливість у справі про політичні переслідування.

«Так, днями я отримала грошову компенсацію збитку, заподіяного політичними репресіями 2011-2014 років, від резидента США на стадії досудового врегулювання. Це свідчить про те, що Сполучені Штати — по-справжньому правова держава, і права людини для них не порожній звук, а справжня цінність», — заявила Тимошенко.

Вона зазначила, що отримані гроші одразу ж внесла до декларації, як того вимагає українське законодавство, однак відмовилася від пояснень інших деталей, як от того, чому ці гроші Тимошенко отримала від американської компанії та яка роль цієї компанії у політичних репресіях 2011-2014 років.

У декларації Тимошенко отримані 148,34 мільйона гривень значаться як «компенсація шкоди, заподіяної політичними репресіями 2011-2014 років, яка отримана в США на стадії досудового врегулювання». Отримала ці гроші депутатка від компанії Reid, Collins, Tsai LLP, зареєстрованої в місті Остін, штат Техас.

Поділитись: