Народна депутатка, лідерка партії «Батьківщина», Юлія Тимошенко задекларувала 148,345 мільйона гривень доходів (близько 5 мільйонів доларів). Джерелом доходу вказана компанія, зареєстрована у США.

Відповідну декларацію опубліковано на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Дохід депутатка пояснила «компенсацією шкоди, заподіяної політичними репресіями 2011-2014 років, яка отримана в США на стадії досудового врегулювання». Виплатила цю компенсацію компанія Reid, Collins, Tsai LLP, зареєстрована в місті Остін, штат Техас.

Ексдепутат Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі зазначає, що дохід від цієї ж компанії у 2019 році отримав депутат партії Тимошенко Сергій Власенко, причому тричі, на загальну суму майже 133 мільйони гривень.

«Ставши легальним мільйонером таким цікавим чином, Юлія Тимошенко нарешті зможе офіційно декларувати на себе майно та займатися благодійністю від власного імені», — заявив Лещенко.

У попередній декларації Юлія Тимошенко декларувала лише доходи, отримані у вигляді зарплати. Нерухомість та цінне майно у своїх деклараціях вона приписувала своєму чоловіку або третім особам.

Поділитись: