Ідеологія оновленої партії «Блок Петра Порошнека» буде правого спрямування.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському народна депутатка, голова комітету Верховної Ради Ніна Южаніна.

«Щодо ідеологічної платформи, з якою ми будемо рухатися, відбудеться зустріч найближчим часом. І це має відбутися ще до з’їзду партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка і ми маємо зрозуміти це, щоб ще до з’їзду визначитись», — пояснила депутатка.

На уточнююче питання ведучого, якого спрямування буде партія, лівого, правого чи центристського, Южаніна відповіла «права».

Раніше Южаніна заявила, що чинний президент Петро Порошенко та його партія не йтимуть на проведення дострокових виборів до парламенту, оскільки ситуація, яка нині склалась у владі є «дуже небезпечною».

Зазначимо, для проведення дострокових парламентських виборів, парламенту необхідно проголосувати за відповідне рішення. Це можна зробити лише не менше, ніж за 6 місяців до наступних парламентських виборів, які відбудуться наприкінці жовтня. Відтак, парламент фактично не матиме часу для оголошення дострокових виборів у Верховну Раду.

Раніше стало відомо, що міністри та віце-прем’єри, призначені за квотою фракції «Блок Петра Порошенка», залишаться на своїх посадах: під час зустрічі з депутатами БПП і урядовцями Петро Порошенко закликав їх залишатися.

Нагадаємо, Порошенко після програшу на президентських виборах заявив, що не йде з політики і анонсував, що балотуватиметься на наступних президентських виборах.

Нагадаємо, Петро Порошенко програв вибори шоумену Володимиру Зеленському. Різниця між Зеленським і Порошенком понад 48% голосів. На виборах президента у другому турі явка виборців склала 62,07%. Для порівняння у першому турі явка виборців становила 62,8%.

Поділитись: