Світ

З будівлі ТРЦ «Зимова вишня» у Кемерові, де була пожежа, зняли арешт — «Интерфакс»

13 липня, 2018 19:16
Світ/З будівлі ТРЦ «Зимова вишня» у Кемерові, де була пожежа, зняли арешт — «Интерфакс»
Зберегти
Вигляд
З будівлі торговельно-розважального центру «Зимова вишня» у Кемерові, де у в березні через пожежу загинули 60 людей, зняли арешт. Координатор з центру допомоги постраждалим ваажає рішення передчасним.

З будівлі торговельно-розважального центру «Зимняя вишня» в Кемерові, де у березні через пожежу загинули 60 людей, зняли арешт. Координатор з центру допомоги постраждалим вважає рішення передчасним.

Про це повідомляє «Интерфакс».

За інформацією видання, «арешт уже зняли, найближчим часом почнуть зносити будівлю». 

За попереднім планом демонтувати будівлю почнуть наступного тижня.

Координатор спеціального «Суспільного центру допомоги» постраждалим від пожежі Дмитро Малінін на зустрічі з журналістами заявив, що вважає рішення про знесення будівлі передчасним.

«Я бачу ризик у тому, що в захисту звинувачуваних з’являється варіант розгойдування цілісності зібраних експертизою доказів, які не зможуть провести без самої будівлі», — пояснив Малінін.

У прес-службі обладміністрації повідомили, що інформація щодо будівлі «Зимова вишня» опублікують найближчим часом.

Раніше у російському Кемерові розпочали демонтаж одного з будинків, що входять до комплексу торгово-розважального центру «Зимняя вишня».

25 березня в російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа, загинули 60 людей, більшість з яких діти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк вважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

За підозрою у причетності до пожежі суд взяв під варту керівницю торгового центру та ще чотирьох людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трагедія в Кемерові: загальнонаціональний траур, протести й «удар у спину Путіну»

Пов`язані новини