Топменеджер Нафтогазу, голова газового бізнесу компанії Андрій Фаворов йде зі своєї посади у зв'язку зі зміною структури компанії.

Про це повідомили у пресслужбі Нафтогазу.

Там зазначають, що інтегрований газовий бізнес, який очолював Фаворов, ліквідується, адже його створювали на період існування режиму ПСО — спеціальних зобов'язань, які держава поклала на Нафтогаз, аби той продавав газ для населення за низькими цінами.

«З 1 травня 2020 року Україна взяла на себе зобов'язання повністю лібералізувати ринок постачання газу побутовим споживачам і забезпечити умови для конкуренції в цьому сегменті. Дія ПСО припиняється, а відтак Нафтогаз адаптує структуру до нових ринкових умов та переглядає логіку інтеграції», — пояснюють у Нафтогазі.

Крім цього, Фаворов йде з посади голови Укргазвидобування — видобувної компанії Нафтогазу та найбільшої газовидобувної компанії України.

Андрій Фаворов пропрацював у Нафтогазі 1,5 роки. Напередодні повідомлялося, що Фаворов самоізолювався через підозру на коронавірус. Однак згодом ця підозра не справдилася — результати тесту були негативними.

21 березня Кабінет міністрів погодився на пропозицію наглядової ради Нафтогазу та продовжив контракт з Андрієм Коболєвим на 4 роки.

Поділитись: