Директор інтегрованого газового бізнесу Нафтогазу Андрій Фаворов самоізолювався у зв’язку з підозрою на коронавірус.

Про це повідомляють у пресслужбі Нафтогазу.

«Андрій Фаворов знаходиться на домашньому карантині з п’ятниці, 13 березня. Саме в цей день у нього підвищилася температура і з‘явився кашель», — йдеться у повідомленні.

У Нафтогазі зазначають, що Фаворов здав аналізи на коронавірус та очікує на їхні результати 23-24 березня.

Сам топменеджер зазначив, що тиждень тому мав симптоми коронавірусної хвороби: кашель та дещо підвищену температуру (37,5 градусів) і, відповідно до внутрішніх інструкцій Нафтогазу, наразі перебуває на домашньому карантині.

«Чутки про мою смерть дещо перебільшені. Приблизно тиждень тому у мене був кашель та температура, тиждень тому я, відповідно до протоколу, самоізолювався, мінімізував контакти та сиджу вдома», — повідомив Фаворов.

Напередодні в інтерв'ю російському «Эху Москвы», батько Андрія, Михайло Фаворов, заявив, що його син разом з дружиною «перехворіли на коронавірус» та навіть отримали позитивний результат тесту, однак наразі вони «поступово одужують».

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі офіційно зареєстровано 224 517 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 10 030 смертей та 86 025 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Наразі в Україні офіційно підтверджено 26 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (15), Житомирській (2), Київській (2), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (1) областях і в Києві (3). Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Поділитись: