З офісу нового Уповноваженого з прав людини Людмили Денісової після її призначення звільнились близько 30 людей, процес звільнення продовжує тривати.

З офісу нового Уповноваженого з прав людини Людмили Денісової після її призначення звільнились близько 30 людей, процес звільнення продовжує тривати.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив Богдан Крикливенко, співзасновник Українського інституту з прав людини.

«Перші рішення, які були прийняті майже протягом трьох місяців після обрання Денісової, говорять про те, що ризики, які були озвучені правозахисною спільнотою, збуваються… В першу чергу внаслідок зміни структури всередині офісу», — сказав він.

Крикливенко розкритикував рішення, які були ухвалені Денісовою після вступу на посаду.

«Був ліквідований відділ спеціальних проваджень, цей відділ розпочав практику громадсько-парламентських розслідувань, і зокрема готував окрему доповідь про порушення прав людини під час Революції Гідності… цей підрозділ ліквідований на сьогодні», — додав він.

«З офісу пішло близько 30 людей... я перебував в офісі після 30 березня ще 3 тижні, я побачив що у моїх знаннях немає потреби, відповідно я прийняв рішення, що не можу залишатись і пішов разом з іншими людьми», — сказав Крикливенко.

За його словами, група людей, які були інституційними носіями в офісі, звільнилась.

«І процес виходу людей з офісу, звільнення, зараз триває дуже активно, це серйозні втрати для того, як працювала система», — наголосив він.

Нагадаємо, у Конституційному суді оскаржують процедуру обрання омбудсменом Людмили Денісової.

15 березня Верховна Рада призначила депутата від «Народного фронту» Людмилу Денісову уповноваженим парламенту з прав людини.

Денісова будучи народною депутаткою від «Народного фронту», двічі голосувала за призначення себе уповноваженою Верховної Ради з прав людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означає призначення на посаду омбудсмена Людмили Денісової

Поділитись: