УКРАЇНА

З СБУ домовились створити групу щодо ринку скрапленого газу в Україні

30 серпня, 2017 19:47
УКРАЇНА/З СБУ домовились створити групу щодо ринку скрапленого газу в Україні
Зберегти
Вигляд
На наступному тижні має відбутися зустріч працівників СБУ, бізнес-омбудсмена, представників бізнесу та парламентарів для обговорення ситуації на ринку скрапленого газу в Україні.

На наступному тижні має відбутися зустріч працівників СБУ, бізнес-омбудсмена, представників бізнесу та парламентарів для обговорення ситуації на ринку скрапленого газу в Україні.

Про це домовились з головою Служби безпеки України Василем Грицаком, повідомив депутат Мустафа Найєм.

«За результатами зустрічі домовилися на наступному тижні організувати першу зустріч бізнес-омбудсмена, представників бізнесу, членів парламенту та працівників профільних підрозділів СБУ, за результатами якої створити групу, що постійно діє, з відкритим порядком про конкретні випадки конфліктів між СБУ і бізнесом. Глава служби обіцяв особисто бути присутнім на регулярних зустрічах і давати оперативну оцінку діям своїх підлеглих», — написав він.

Також за словами депутата, Грицак доручив з'ясувати всі деталі розслідувань, ініційованих щодо газотрейдерів Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, очолюваного Павлом Демчиною.

«Ми ж зі свого боку зберемо всі матеріали за фактами втручання СБУ в роботу бізнесу і передамо до військової прокуратури з вимогою провести розслідування щодо Павла Демчина і його підлеглих», — написав депутат. 

Нагадаємо, 30 серпня під стінами СБУ відбувся мітинг через ціни на автомобільний газ. Також учасники акції вимагали відставки заступника голови СБУ Демчини

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому дорожчає скраплений газ та до чого готуватись автомобілістам.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини