За колишнього начальника поліції Одеської області Дмитра Головіна, якого підозрюють у розкраданні речових доказів, внесли заставу в розмірі 525 500 гривень.

Про це hromadske розповіли у пресслужбі Вищого антикорупційного суду, вказавши, що заставу внесли ще наприкінці минулого тижня.

Його адвокат Микола Стоянов уточнив «Українській правді», що «заставу внесла третя особа».

Водночас він наголосив, що його апеляційну скаргу на запобіжний захід досі не розглянули й не призначили дату слухання.

«Враховуючи те, що слідчий суддя Вищого антикорупційного суду прямо прописав необхідність заміни на більш суворий запобіжний захід у разі несплати застави (взяття під варту й утримання в слідчому ізоляторі), то це був єдиний вихід із ситуації, що склалася, до розгляду апеляційної скарги», — пояснив він.

21 січня 2020-го слідчий суддя Вищого антикорупційного суду змінив запобіжний захід Дмитру Головіну із домашнього арешту на заставу у розмірі 525 500 тисяч гривень.

Нагадаємо, колишнього начальника поліції Одеської області Дмитра Головіна затримали 25 липня. Головіна та його заступника підозрюють у заволодінні цигарками, які були речовим доказом у розслідуванні. Ймовірно, Головін допомагав контрабандистам легалізовувати цигарки, які незаконно прибували в одеський порт. Також вдома у Головіна знайшли 26 тисяч євро і 13 тисяч доларів готівкою.

23 квітня Головін подав у відставку з посади начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області. Замість нього призначили Олега Беха, який раніше був начальником Головного управління в Харківській області.

Поділитись: