У медичних закладах за кордоном від коронавірусу лікуються 34 громадяни України.

Про це свідчать дані Міністерства закордонних справ.

Так, 5 українців проходять лікування в Італії, по 4 — у Домініканській республіці, Польщі та Німеччині, 3 — в Австрії, 2 — в Нігерії, по одному — в Росії, США, Об'єднаних Арабських Еміратах, Бельгії, Швеції, Швейцарії, Іспанії, Нідерландах, Сербії, Великій Британії, Таїланді та на Сейшельських островах.

Також відомо, що 10 українців, які лікувалися від коронавірусу за кордоном, вже одужали: четверо в Японії, по двоє — в Італії та Польщі, по одному — в Німеччині та ОАЕ.

Крім того, відомо про 4 летальні випадки серед інфікованих українців. Усі вони — в Італії.

За кордоном від коронавірусу лікуються 34 українці
Фото:

МЗС

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: