Від початку проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі вилучили торгово-матеріальних цінностей на суму 3 мільйони 300 тисяч гривень.

Від початку проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі вилучили торгово-матеріальних цінностей на суму 3 мільйони 300 тисяч гривень.

Про це повідомив заступник командувача об'єднаних сил Олександр Доманський на брифінгу в Краматорську Донецької області 1 червня.

У переліку вилучених цінностей тютюнові вироби на суму 821 тисяча гривень, горілчані вироби на суму 56 тисяч гривень, одяг і аксесуари на суму 573 тисячі гривень, взуття — 483 тисячі гривень, комп'ютерне обладнання — 382 тисячі гривень, побутова техніка, телефони — 215 тисяч гривень, автозапчастини — 113 тисяч  гривень, паливно-мастильні матеріали — 74 тисячі гривень, медпрепарати — 41 тисяча гривень, інші товари — 566 тисяч грмвень.

«Попереджено 3 спроби переміщення готівки через лінію розмежування на суму 76 тисячі доларів і 35 600 гривень», — розповів Доманський.

Він додав, що протягом місяця ОСС виявили 107 фактів порушення переміщення і здійснення господарської діяльності в зоні Операції. Щодо порушників склали 50 адмінпротоколів. Зібрані матеріали скерували до суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile