Протягом квітня-вересня 2019 року компанія Facebook видалила близько 3,3 мільйона постів з Instagram через порушення правил користування соцмережею.

Про це йдеться у звіті про видалення контенту, до якого вперше додали дані щодо Instagram.

Так, компанія видалила понад 1,7 мільйона дописів про самовбивство та травмування, 1,3 мільйона постів пов'язаних з оголенням дітей та сексуальною експлуатацією неповнолітніх, 240 тисяч дописів пов'язаних із терористичною пропагандою та 95,5 тисяч постів, що стосуються продажу наркотиків, зброї та інших заборонених товарів.

Водночас з Facebook модератори видалили понад 18,5 мільйона дописів пов'язаних з оголенням дітей та їх сексуальною експлуатацією, близько 7 мільйонів постів про продаж вогнепальної зброї та наркотиків, 4,5 мільйона дописів про самовбивство та травмування.

Згідно зі звітом, Facebook видаляє близько 98% дописів, що стосуються пропаганди тероризму — за пів року модератори заблокували понад 11 мільйонів дописів на цю тему.

Зазначається, що модератори видаляють більшість дописів ще до того, як про них повідомлять користувачі.

Facebook також представив сторінку, на якій користувачі можуть проглянути приклади дописів чи коментарів, які порушують правила користування соцмережами.

Нагадаємо, компанія Facebook 13 листопада запустила власну систему онлайн-платежів — Facebook Pay.

Поділитись: