На Бессарабському ринку, що у центрі Києва, запровадили функцію розрахунку за покупки за допомогою криптовалюти.

На Бессарабському ринку, що у центрі Києва, запровадили функцію розрахунку за покупки за допомогою криптовалюти.

Інформацію про це Громадському підтвердили в адміністрації ринку.

Зокрема, оплата покупок буде відбуватись за допомогою платіжної системи Payomat, яка підтримує переважну більшість популярних криптовалют, зокрема Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, EOS, NANO, WAVES, Dash, Litecoin, NEM, Ethereum.

У Бессарабському ринку сподіваються, що запровадження нового способу розрахунку дозволить розширити аудиторію покупців на ринку. Також розрахунок криптовалютами буде зручним для іноземних туристів.

Розрахуватись криптовалютою на Бессарабському ринку можна, відсканувавши через встановлений на мобільному телефоні додаток, QR-код

«Бессарабський ринок став першим, на якому можна придбати товар за крипту. Наразі у такому експериментальному форматі працює одне торгове місце з овочами. На черзі веган стріт-фуд кафе Green 13», — повідомили на офіційній сторінці ринку у Facebook.

Зазначимо, що наразі обіг криптовалют в Україні законодавчо не регулюється. Водночас, у державних регуляторних органах напрацювали законопроект, яким пропонується здійснювати нагляд за сферою криптовалют. 

Нагадаємо, Уряд України 15 березня доручив внести діяльність з майнінгу криптовалют до Національного класифікатора «Класифікація видів економічної діяльності» (КВЕД).

Раніше про можливість розрахунку криптовалютою повідомляли у мережі кав’ярень Starbucks. Проте невдовзі там заперечили цю інформацію.

У травні повідомлялось, що Facebook планує створити власну криптовалюту.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile