Життя

Заборонений для жінок острів Японії можуть включити до об'єктів ЮНЕСКО

8 травня, 2017 17:11
Життя/Заборонений для жінок острів Японії можуть включити до об'єктів ЮНЕСКО
Зберегти
Вигляд
lead
Острів на Окіносіма південному заході Японії вважається настільки священним у синтоїстів, що лише чоловікам дозволяється його відвідувати.

Японський острів Окіносіма, який заборонено відвідувати жінкам, рекомендували включити до списку заповідних історичних об'єктів ЮНЕСКО.

Острів на південному заході Японії вважається настільки священним у синтоїстів, що лише чоловікам дозволяється його відвідувати, при цьому їм забороняється будь-що вивозити з острова, пише газета The Asahi Shimbun.

Консультаційний комітет ЮНЕСКО взяв до відома рекомендацію про надання острову статусу об'єкта програми Всесвітньої спадщини, а остаточне рішення ухвалять в липні в Парижі.

На острові розташований храм, присвячений богині моря. Острів Окіносіма був місцем, де відбувалися ритуали для порятунку моряків, що терплять лихо.

Релігійні заборони діють на острові досі. Чоловіки, які прибувають на острів, зобов'язані роздягатися догола і пройти обряд очищення, а потім ніколи не розповідати про своє перебування на острові.

Газета зауважує, якщо острів стане пам'яткою ЮНЕСКО, ці проблеми доведеться вирішувати, оскільки на острові можуть з'явитися туристи.

 «Наша позиція залишиться незмінною, навіть якщо острів стане пам'яткою ЮНЕСКО», – кажуть синтоїсти, що живуть у храмі.

Більше про:
# юнеско
# Японія
Пов`язані новини