Політика

«Захищати те, чого немає?» — Гриценко прокоментував позов від Луценко

Анатолій Гриценко
Політика/«Захищати те, чого немає?» — Гриценко прокоментував позов від Луценко
Зберегти
Вигляд
Кандидат у президенти Анатолій Гриценко прокоментував поданий проти нього позов Іриною Луценко про захист честі та гідності, зазначивши, що подружжю Луценків «немає чого захищати».

«Горе-прокурор з Жінкою Тисячоліття пішли проти мене до суду, захищати «честь і гідність». Краще би президентські куми захищали не свою чи розенблатів з пашинськими «честь і гідність» — захищали би Катю Гандзюк, Олега Михайлика, Павла Шеремета, Максима Шаповала і ще багатьох-багатьох людей», — написав Гриценко.

Представниця президента у Верховній Раді Ірина Луценко подала позов на кандидата в президенти Анатолія Гриценка за слова про переховування сина від служби в зоні Антитерористичної операції, адресовані її чоловіку, генеральному прокурору — Юрію Луценку. Вона вимагає 2,5 мільйони гривень компенсації.

Раніше Юрій Луценко зажадав вибачень від Гриценка за слова про переховування Луценком свого сина від військової служби на сході України. Гриценко заявив, що «не ховав свого сина, так як це зробив Порошенко чи там Луценко, чи Пашинський чи Турчинов». Після цієї вимоги Гриценко вибачився перед сином Луценка Олександром, але перед генпрокурором вибачатися відмовився.

Пов`язані новини