Мати політв’язня Олександра Кольченка розповіла Громадському про триденне побачення з сином у колонії РФ, з якого вона повернулася 10 червня. Це була п’ята зустріч з її сином у неволі. Останнє довгострокове побачення відбулося у липні 2018 року.

«Саша почуває себе нормально, на здоров’я не скаржиться, психологічний стан теж в порядку, почуває себе бадьоро. Але схуд», — зазначила пані Лариса Кольченко.

«Старалася привезти йому кримських фруктів і овочів, бо там (у колонії — ред.) не вистачає вітамінів, старалася нагодувати домашньою їжею, вдалося привезти велику передачу, на щастя, усі продукти прийняли», — розповіла вона.

«В колонії часу не гає: займається самоосвітою, багато читає, старається займатися спортом. Зараз у Челябінській області вже потепліло, можна виходити на прогулянки щодня.

Вона також розповіла, що Сашко отримує багато листів з України, Білорусі та з інших країн. 

«Це для нього колосальна підтримка», — наголосила пані Лариса.

За її словами, новини син дізнається з «Новой газети», (йому оформили підписку) та через адвоката, телебачення він не дивиться.

Активіста Олександра Кольченка та режисера Олега Сенцова затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова — до 20 років позбавлення волі.

Поділитись: