ENRU

Захист Марківа наполягатиме на візиті прокурорів Італії до України — куратор батальйону

Захист заарештованого в Італії військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа наполягатиме, аби італійські прокурори прилетіли до України для допиту свідків і огляду місцевості під Слов'янськом.

Про це повідомив народний депутат України, куратор батальйону НГУ імені Кульчіцкого, в якому служить Марків, Андрій Антонищак, передає «Інтерфакс-Україна».

«Адвокат наполягатиме на приліт (італійських прокурорів – ред.), оскільки тут є 9 свідків, а також обов'язково треба подивитися на місце події, оскільки при погляді на нього багато питань відпаде», — сказав він.

Антонищак також сказав, що група народних депутатів відвідала Італію з тим, щоб запевнити у своїй готовності надати свідчення, допомогти італійській стороні встановити правду у справі Марківа.

«Був перший допит, вчора ми розмовляли з адвокатом і також давали попередні свідчення і вони повністю збігаються зі свідченнями Марківа. Я розповів, як проходила операція під Слов'янськом, командир взводу Богдан Матківський розповів, які накази отримував він. В кінцевому результаті це збіглося зі свідченнями солдата Марківа», — сказав Антонищак.

ДИВІТЬСЯ: «Кілер» чи доброволець: чому українця Марківа звинувачують у вбивстві італійського фотокора.

Нагадаємо, 1 липня в ГПУ повідомили, що в Італії за підозрою у причетності до вбивства у 2014 році на Донбасі фоторепортера Андреа Роккелі арештували українського військового Віталія Марківа.

Пізніше повідомлялось, що затриманий в Італії українець виявився заступником командира в батальйоні Нацгвардії.

Попередній допит Марківа призначили на 17 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Винний без суду і слідства: як італійські медіа засудилиукраїнського солдата Марківа

Підписуйтесь на наш канал в Telegram