Розгляд клопотання про продовження Волкову запобіжного заходу перенесли на невизначений час.

Захист підозрюваного у викраденні активістів Євромайдану Олександра Волкова оголосив про відвід судді. Розгляд клопотання про продовження Волкову запобіжного заходу перенесли на невизначений час.

Про це з Печерського районного суду передає кореспондентка Громадського.

На початку засідання, адвокат підозрюваного Світлана Ємець виступила із забороною про відеозйомку, у зв’язку з тим, що Волков не визнаний винним, а ЗМІ називають підозрюваного вбивцею. Проте, зйомка судового засідання продовжилась.

Також захист Волкова вважає суддю Соколова упередженим та зацікавленим у розгляді цього клопотання через його попередню ухвалу у справі.

Суд заяву прийняв і оголосив про перенесення розгляду клопотання на невизначений термін.

Прокурор Володимир Приходько наголосив, що вони й надалі клопотатимуть про продовження запобіжного заходу для Олександра Волкова

Сам Волков спостерігав за судовим засіданням через скайп-зв’язок з ізолятора тимчасового тримання.

Як відомо, 27 липня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурорів про тримання під вартою Олександра Волкова. 29 липня його взяли під варту.

Пізніше Волкова залишили під вартою до 26 вересня. Декілька десятків активістів прийшли підтримати акцію з вимогою розслідувати справу і покарати винних у викраденні активістів Євромайдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

У січні 2014 року Ігор Луценко і Юрій Вербицький були викрадені з території Олександрівської лікарні в Києві і вивезені за місто. Після тортур їх кинули в лісі. Вербицький від отриманих травм помер. Нещодавно в кримінальному провадженні у цій справі був заарештований Олександр Волков, якого слідство вважає організатором цього викрадення, а також людиною, яка, на думку слідства, пов'язана з імовірним замовником викрадення - Олексієм Чеботарьовим.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile