УКРАЇНА

Захист Януковича заявив про неможливість отримання від АП угоди з опозицією 2014 року

31 липня, 2017 17:33
УКРАЇНА/Захист Януковича заявив про неможливість отримання від АП угоди з опозицією 2014 року
Зберегти
Вигляд
Захист колишнього президента України Віктора Януковича заявляє, що не може отримати від Адміністрації президента угоду від 21 лютого 2014 року з тодішньою опозицією

Захист колишнього президента України Віктора Януковича заявляє, що не може отримати від Адміністрації президента угоду від 21 лютого 2014 року з тодішньою опозицією.

Про це повідомив адвокат Януковича Віталій Сердюк, передає «Українська правда».

За словами адвоката, вони звернулися до Адміністрації президента з проханням надати копію угоди, а також стенограму переговорів, адже ця інформація необхідна «в рамках справи про державний переворот».

«Це угода — один із найважливіших доказів у всіх справах Віктора Януковича, і ми не виключаємо, що оригінал документа навмисне знищений особами, не зацікавленими в розкритті суті подій 2014 року», — сказав Сердюк.

Він також заявив, що нещодавно захист отримав відповідь від АП, що ті «не мають інформації» про обставини підписання угоди про 21 лютого.

Видання наголошує, що в агенції ігнорують те, що угода не підписана представником Росії омбудсменом Володимиром Лукіним, попри те, що Янукович переховується в РФ.

«Сторонами угоди є Янукович і представники опозиції», — наполягає Сердюк.

Зазначимо, що Янукович відмовився від своїх адвокатів у справі, тож йому надали державного захисника. На цей факт Сердюк відповів:

«Ми продовжуємо здійснювати захист Януковича по всіх кримінальних провадженнях, у тому числі про державну зраду, яке нині перебуває в ГПУ. Проте, у зв’язку з тим, що суд відмовив забезпечити участь клієнта в засіданні, немає кого в цьому суді захищати, Янукович нас відкликав», — сказав він.

«А по інших справах і матеріалах наше адвокатське об’єднання здійснює захист інтересів Януковича», — відзначив Сердюк.

21 лютого 2014 року зі сторони влади тодішній президент Віктор Янукович, зі сторони опозиції Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок підписали угоду про врегулювання кризи в Україні.

Нагадаємо, що 5 липня екс-президент Віктор Янукович заявив, що не братиме участі в судовому процесі у справі про державну зраду і відкликає своїх адвокатів.

Тоді Януковичу призначили безоплатного адвоката Віталія Мешечка. Той у свою чергу заявив, що особисто не знайомий з Януковичем, і знає його лише як екс-президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини