Політика

Закон про санкції проти Росії не має сили через порушення – Білий дім

27 червня, 2017 07:44
Політика/Закон про санкції проти Росії не має сили через порушення – Білий дім
Зберегти
Вигляд
Рішення Сенату було ухвалене з порушенням процедури, тому поки що законопроекту не існує, заявив в ході брифінгу прес-секретар Білого дому Шон Спайсер.

Ухвалений Сенатом США законопроект про посилення санкції проти Росії був проголосований із процедурними порушеннями, тому наразі не має юридичної сили.

Про це заявив в ході брифінгу прес-секретар Білого дому Шон Спайсер, передає прес-служба адміністрації.

«Рішення Сенату було ухвалене з порушенням процедури, тому поки що законопроекту не існує», – заявив прес-секретар.

Відповідаючи на питання чи підтримає Білий дім законопроект про санкції, він відповів, що це залежить від суті запропонованих заходів. «Я не буду коментувати гіпотетичні питання», – зазначив Спайсер.

Нагадаємо, 14 червня Сенат США переважною більшістю голосів ухвалив законопроект, яким запроваджуються додаткові санкції проти Росії та істотно зменшуються повноваження президента щодо їх скасування.

Пізніше стало відомо, що цей документ містить положення, які стосуються бюджетного фінансування. Згідно із Конституцією, такі законопроекти повинні спочатку затверджуватися Палатою представників, а потім розглядатися Сенатом США.

У свою чергу, в Сенаті законопроект пообіцяли переглянути, виключивши з нього пункти, щодо суперечливих питань, пише Reuters. Однак на даний момент парламентарі не готові назвати строки, коли оновлений документ може бути поданий на розгляд Палати представників.

Крім того, міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель та канцлер Австрії Крістіан Керн засудили нові санкції США щодо будівництва Росією «Північного потоку-2». А депутатка Європарламенту Ребекка Гармс зауважила, що підтримка канцлеркою Меркель критики щодо санкцій проти РФ показує підтримку «Північного потоку-2».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини