Під час карантину у проєкті «Закрита сцена» hromadske знайомить глядачів з українськими електронними музикантами та ініціативами в царині нічної культури. У п’ятницю, 1 травня, о 20:00 приєднуйтеся до онлайн-вечірки від Womens Sound — дивіться та слухайте сети від вітчизняних електронних музиканток!

Womens Sound — відкрита платформа для жінок, що націлена на створення умов для самостійних занять зі звуком, навчання у професіоналок звукового мистецтва та розширення можливостей жінок у сучасній електронній музиці. Кураторка платформи — мисткиня й музикантка Олеся Оникієнко.

Проєкт влаштовує навчальні події, концерти електронної музики й дискотеки за участю жінок. А на MixCloud проєкту можна послухати подкасти розмов з українськими виконавицями та їхню музику.

Про музиканток і вечірку можна дізнатися на сторінці події у Facebook.

Детальніше про виконавиць:

Sirakusy — електронний музичний проєкт харківської художниці та композиторки Дар'ї Вештак. Її музику можна послухати на SoundCloud.

Waveskania — електронний проєкт музикантки та саундартистки з Кривого Рога Катерини Ян. Нині вона працює на стику таких жанрів як intelligent techno, underground electro, lofi trip-hop, ambient/drone й electronica. Її музику можна послухати на SoundCloud.

Vachoka — новий дует львів’янки Євгенії Чонка та тернополянки Ольги Василишин, які раніше грали у гурті «Зелені Сестри». Їхні треки можна послухати на SoundCloud.

Marana — львівська художниця та музикантка Мар’яна Клочко. Треки й пісні Мар’яни можна послухати на її профілі у SoundCloud.

Lenoczka — музичний проєкт криворізько-харківської мультимедійної мисткині Олени Джуріної. Треки Lenochka можна прослухати на її профілі у SoundCloud.

Проєкт «Закрита сцена» розпочався на hromadske з вечірки apipad.live, наступними гостями були учасники команди київського 20ft Radio і музичного медіа Katacult.

Аби у нас було більше цікавого й корисного контенту, ми потребуємо підтримки — стань частиною спільноти друзів hromadske на Спільнокошті.

Поділитись: