Організатори пісенного конкурсу Євробачення-2020 анонсували онлайн-концерт, який відбудеться на заміну традиційного шоу, скасованого через коронавірус.

Про це йдеться у повідомленні на сайті конкурсу.

Нове онлайн-шоу відбудеться 16 травня, воно називатиметься «Євробачення: Європа сяє світлом» (Eurovision: Europe Shine A Light).

Організатори розраховують, що усі конкурсанти, які планували приїхати до Нідерландів на Євробачення, візьмуть участь в онлайн-концерті. Загалом поїхати на конкурс мав 41 учасник, організатори хочуть, щоб уся 41 пісня прозвучала онлайн.

Крім цього, організатори закликали національних мовників, членів Європейської спілки мовників (EBU) також транслювати це шоу. Трансляція буде й на каналі конкурсу у YouTube.

Очікується, що шоу триватиме близько двох годин, виступити запросять й тих артистів, які брали участь у Євробаченні в попередні роки.

Раніше організатори заявили, що на Євробаченні-2021 зможуть брати участь ті артисти, які мали приїхати на Євробачення-2020, але пісню вони повинні представити нову.

Пісенний конкурс Євробачення відбувався щорічно з 1956 року, але через пандемію коронавірусу шоу 2020 року скасували — воно мало пройти у Роттердамі з 12 до 16 травня. Україну мав представляти гурт Go_A з піснею «Соловей».

Україна не планує міняти свого представника і, «якщо у житті гурту Go_A нічого не зміниться», саме він представлятиме нашу країну наступного року.

Поділитись: