Відеоконференція через Zoom
Фото:

Twitter/Alex Chalekian

Записи тисяч приватних відеодзвінків, зроблених через Zoom, опинилися у відкритому доступі на YouTube і Vimeo.

Відео переглянули журналісти The Washington Post.

Йдеться навіть про сеанси терапії, наради представників малого бізнесу і шкільні заняття, що розкривають особисті дані дітей. Деякі відео містять оголену натуру, наприклад, у мережу «злили» навчальне відео щодо епіляції у Бразилії.

Zoom не записує відеоконференції за замовчуванням, але дозволяє робити такий запис — у цьому випадку всі учасники отримують повідомлення про початок запису. 

The Washington Post припустив, що багато відео, що опинилися на відеохостингу, були записані за допомогою програмного забезпечення Zoom і збережені в онлайн-сховище без пароля. П'ятеро людей, яких вдалося впізнати журналістам, сказали, що не знають, як відео з їхньою участю потрапили у мережу.

«Відкриття того, що відео доступні в Інтернеті, ставить під сумнів конфіденційність Zoom, це привернуло увагу громадськості, оскільки послуга стала бажаною альтернативою роботі, школам та соціальному життю», — пише видання.

Так, через пандемію коронавірусу і карантин, на який перейшли громадяни багатьох країн світу, популярність Zoom значно зросла: у березні 2020-го компанія досягла показника у 200 мільйонів користувачів у день в порівнянні з 10 млн у грудні.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі зафіксували 1 099 960 пацієнтів із коронавірусом, з них одужали — 228 975, а померли — 59 197 людей.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: