Актори, співаки та інші відомі люди запустили у соцмережах флешмоб — #IStayHomeFor, де вони розповідають заради кого залишаються вдома під час карантину через коронавірус.

Так, британська акторка Емма Вотсон, відома ролями у «Гаррі Поттері» та «Маленьких жінках» написала, що залишається вдома заради своєї 70-річної бабусі, мами та друзів.

Британський співак та музикант Елтон Джон розповів, що залишається вдома заради свого чоловіка Девіда Ферніша та їхніх двох дітей.

Акторка Міллі Боббі Браун, відома за серіалом «Дивні дива», поділилась, що залишається вдома заради своєї родини, зокрема бабусі, а також усіх вразливих та літніх людей.

Спортсмен Девід Бекхем залишається вдома заради своєї дружини Вікторії та їхніх дітей.

До флешмобу також доєдналися співаки Сем Сміт, Демі Ловато, телеведуча Еллен Дедженерес та інші.

Щоб приєднатися до флешмобу, потрібно виставити фото з аркушем, на якому написана причина, чому ви залишаєтесь вдома на карантині. До світлини треба додати хештег #IStayHomeFor.

Станом на ранок 24 березня у світі офіційно зареєстрували 381 499 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 16 557 смертей та 101 794 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: