Прогнози для української економіки в уряді роблять раз на рік, а не на кілька років, як це зазвичай відбувається за кордоном. Та навіть такі короткострокові передбачення чиновників не завжди правильні та часто переглядаються. Що ж впливає на українську економіку? Та чому очікування і реальність часто не збігаються? Про це розповідатимемо сьогодні о 21:00 в програмі «Простономіка».

Крім того поговоримо із заступником голови Національного банку України про те, завдяки чому українська економіка може зрости, а що може призвести до кризи? 

Розберемося і заробітках на смітті. Скільки Україна втрачає без його переробки? Та як зробити прибутковий бізнес на утилізації непотребу?

А ще розповімо, як скоротити використання поліетилену і пластику та скільки це коштуватиме українцям.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Заробітки на туристах, страхування мандрівників та де шукати дешеві квитки в Європу

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: