Засідання Тимчасової слідчої комісії щодо нападів на активістів в Одесі відбувається в закритому режимі. У коридорі почали збиратися люди, які представляються «Муніципальною вартою». Вони заявили, що мають питання до членів ТСК, зокрема депутата Мустафи Найєма.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

У засіданні беруть участь народні депутати, а також одеські активісти Одеси, на яких було скоєно напади — Сергій Стерненко, Олег Михайлик, Світлана Подпала, Віталій Устименко. Запросили на засідання і міського голову Одеси Геннадія Труханова, а також начальника Головного управління Нацполіції Дмитра Головіна, головного прокурора Одеської області Олега Жученка.

Головна тема — перебіг розслідування щодо нападів на одеських активістів, притягнення до відповідальності винних у нападах.

У коридорі під кабінетом чергують люди в камуфляжі і представляються представниками «Муніципальної варти». Вони заявили, що є учасниками бойових дій та що у них теж є питання до членів комісії. Зокрема, у якому військкоматі народний депутат Мустафа Найєм перебуває на військовому обліку.

Станом на 15:00 активістів по черзі запрошують на засідання, де вони надають інформацію щодо нападів на них.

Нагадаємо, 6 листопада Верховна Рада підтримала створення тимчасової слідчої комісії для розслідування нападу на заступницю міськголови Херсона Катерину Гандзюк та інших активістів.

Зазначимо, 5 листопада на погоджувальній раді парламенту активісти та правозахисники вимагали створення тимчасової слідчої комісії для розслідування вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк та нападів на інших активістів.

Депутат Верховної Ради Мустафа Наєм заявив, що фракція Блоку Петра Порошенка відмовилася його висувати до тимчасової слідчої комісії з розслідування нападу на заступницю міськоголови Херсона Катерину Гандзюк на прохання депутатки Ірини Луценко. Вона ж назвала це брехнею.

Про створення тимчасової слідчої комісії почали говорити після того, як 4 листопада радниця міськголови Херсона Катерина Гандзюк померла у лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Поділитись: