Життя

Засідання у справі Савченко перенесли через її погане самопочуття — сестра

Життя/Засідання у справі Савченко перенесли через її погане самопочуття — сестра
Зберегти
Вигляд
Суд переніс засідання у справі Надії Савченко, яку підозрюють у діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

Суд задовольнив прохання Надії Савченко і переніс засідання на 17 грудня, 14:00. Як повідомила сестра Савченко — Віра, Надія попросила перенести засідання через погане самопочуття.

«За станом здоров`я Надія попросила перенести засідання суду. Є великий запас, оскільки термін тримання під вартою спливає 24 грудня, а зараз 13-те. Тобто, в них запас великий, але вони так бояться не впустити Надію, що аж за 2 тижні призначили засідання», — сказала Віра Савченко.

Напередодні Савченко заявила, що припинить сухе голодування, яке вона оголосила 5 грудня.

«Вчора у Надії на побаченні були помічники, вона почувалася не дуже добре. Але я не знаю, чи є там медики. Нам заявляють працівники цієї установи, що там є штатний медбрат і він заміряє тиск. Я не знаю що сталося, але якщо Надія сама попросила, що не взмозі виїхати, то це погано», — додала Віра Савченко.

1 серпня правоохоронці завершили досудове слідство у справі депутатки Савченко та екс-переговорника Володимира Рубана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко.

21 листопада Апеляційний суд залишив під арештом депутатку Надію Савченко до 23 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

Народній депутатці Надії Савченко закидають спробу повалення конституційного ладу, посягання на життя президента України, підготовку терористичного акту, сприяння діяльності терористичної організації та незаконне володіння зброєю. Усе це тягне на довічне ув'язнення.

Більше про:
# Надія Савченко
Пов`язані новини