Засновник американського інтернет-рітейлера Amazon Джеф Безос втратив близько 13,1 мільярда доларів та потрапив до рейтингу мільярдерів, які найбільше втратили за рік за версією Forbes.

Як пише Forbes, Безос посів другу позицію рейтингу.

Попри невдачі бізнесмен досі вважається найбагатшою людиною світу. Зазначається, що акції Amazon зросли на 18%.

Причиною втрати коштів у виданні назвали розлучення з дружиною МакКензі Безос. Засновник Amazon вимушений був передати їй близько чверті своїх акцій компаній, зробивши ексдружину однією з найбагатших людей планети. Її статки наразі складають близько 32,7 мільярда доларів.

Перше місце посів індійський мільярдер Азім Премджі зі збитками у 14,1 мільярда доларів. До переліку також потрапили глава Essel Group Субхаш Чандра зі збитком 3,4 мільярда доларів, ексглава Uber Тревіс Каланік із втратами у 3,1 мільярда доларів та співголова Smart Commerce Group Янь Чжи зі збитком у 3 мільярди доларів.

Найбільше цього року заробив глава групи компаній Louis Vuitton Moët Hennessy Бернар Арно, що володіє брендами Christian Dior, Louis Vuitton і Givenchy. Його статки збільшилися на 40 мільярдів доларів у порівнянні з 2018 роком. Наразі він посідає друге місце в рейтингу найбагатших людей Forbes.

Другу позицію мільярдерів, які найбільше заробили, посів засновник Facebook Марк Цукерберг. За рік він заробив 22,1 мільярда доларів.

Нагадаємо, Джоан Роулінг очолила рейтинг найбільш оплачуваних письменників 2019 року.

Поділитись: