Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг закликав уряди країн світу розробити уніфіковану систему регулюванні інтернету, яка має передбачати більше втручання держави.

Про це Цукерберг написав на своїй сторінці у соціальній мережі.

Зокрема, він заявив, що держава має відігравати «більш активну роль у регулюванні інтернету».

«Оновивши правила для інтернету, ми можемо зберегти його кращу сторону — свободу висловлювань для людей та свободу створювати щось нове для підприємців», — заявив Цукерберг.

За його словами, такий підхід дозволить захистити суспільство від «більш масштабних ризиків». Зокрема, Цукерберг пропонує запровадити більш стандартизований підхід до державного регулювання інтернету, зокрема у ході виборчого процесу, адже «розпізнати політичну рекламу, зокрема у Facebook, не завжди просто, а відповідальність за її поширення не можна повністю покладати на окремі компанії. У цьому процесі також мають брати участь державні органи влади.

Зазначимо, що у зв'язку з виборами в Україні, Facebook почав розкривати інформацію про замовників політичної реклами з середини березня 2019 року.

Нагадаємо, Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг оголосив про новий вектор розвитку компанії, який базується на захисті персональних даних користувачів.

Також раніше повідомлялось, що компанія Google має намір заборонити політичну рекламу на своїй платформі перед канадськими федеральними виборами.

Поділитись: