Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг оголосив про новий вектор розвитку компанії, який базується на захисті персональних даних користувачів.

У своїй програмній заяві Цукербег зазначив, що Facebook та його сервіси, зокрема Instagram і WhatsApp, максимально посилять приватність і безпеку спілкування.

«Ми створили цифровий аналог міської площі, тоді як люди все частіше прагнуть аналогу вітальні. Конфіденційність дає людям свободу бути самими собою і більш природно спілкуватись», — заявив засновник Facebook.

Цукерберг пообіцяв надалі розвивати сервіси для надійного і безпечного обміну повідомленнями, зокрема він планує запровадити новітнє шифрування та можливість автоматично знищувати переписку через заданий період часу.

Також Цукерберг наголосив, що Facebook не буде зберігати дані користувачів у країнах, де порушують права людини.

«Ми повинні прагнути створити світ, де люди зможуть конфіденційно спілкуватися і вільно жити, знаючи, що їхні дані видно тільки тим, кому вони дозволили, і не будуть доступні вічно», — зауважив він.

Цукерберг розповів, що впродовж наступних декількох років Facebook планує «перебудувати» більшість своїх послуг на основі цих принципів.

Раніше в парламенті Великої Британії звинуватили Facebook у продажі особистих даних користувачів.

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до 87 мільйонів користувачів Facebook.

Засновник соцмережі Марк Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних мільйонів користувачів Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica.

Крім того, Цукерберга запросили до Європарламенту для пояснень ситуації. В офісах Cambridge Analytica у Лондоні 23 березня провели обшуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єврокомісія закликала Facebook посилити протидію дезінформації напередодні виборів у Європарламент

Поділитись: