default

Засновник Wikileaks пообіцяв € 20 тисяч за інформацію про вбивць журналістки на Мальті

17 жовтня, 2017 07:25
default/Засновник Wikileaks пообіцяв € 20 тисяч за інформацію про вбивць журналістки на Мальті
Зберегти
Вигляд
Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж пообіцяв заплатити 20 тисяч євро за інформацію, яка допоможе встановити особи вбивць мальтійської журналістки Дафни Каруане Галіції.

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж пообіцяв заплатити 20 тисяч євро за інформацію, яка допоможе встановити особи вбивць мальтійської журналістки Дафни Каруане Галіції.

Про це він написав у Twitter.

«Я обурений новиною про те, що мальтійська журналістка, авторка розслідувань і блогерка Дафна Каруана Галіція була вбита сьогодні ввечері поряд з власним будинком бомбою, закладеною в її машині. Я дам винагороду 20 тисяч євро за інформацію, яка дозволить викрити її вбивць», — написав Ассанж.
 

Журналістку підірвали у своєму авто 16 жовтня. Вона була співавторкою матеріалів Panama Papers.

У матеріалах розслідування розкривалися зв'язки світових лідерів і бізнесменів з офшорними компаніями. У списку фігурували люди з оточення президента Росії Володимира Путіна, президента України Петра Порошенка, прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона та інших.

З матеріалів розслідування «Панамського архіву» відомо, що Mossack Fonseca тісно співпрацювала з такими фінансовими гігантами як HSBC, Deutsche Bank та Credit Suisse, щоб допомогти їхнім клієнтам приховати свої кошти.

Журналісти-розслідувачі «Слідство.Інфо» Громадського Телебачення були співавторами проекту Panama Papers, який отримав Пулітцерівську нагороду 2017 року в категорії «Пояснювальна журналістика».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини