ENRU

Засновник WikiLeaks заявив про можливе зміщення Трампа у разі припинення торгівлі з Китаєм

Президент США Дональд Трамп може бути зміщений з посади, якщо припинить торгівлю з Китаєм.

Про це в Twitter заявив засновник сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж.

«90% торгівлі КНДР ведеться з Китаєм. Якщо Трамп перекриє торгівлю США з Китаєм з обігом $650 млрд, то буде негайно зміщений», — написав Ассанж.

Так Джуліан Ассанж прокоментував заяву Трампа про те, що США розглядають варіант припинення торговельних відносин з країнами, які ведуть бізнес з КНДР, щоб вирішити ситуацію на Корейському півострові.

Трамп заявив про це після того, як Північна Корея заявила про успішне випробування водневої бомби. За день до цього, 2 вересня, Північна Корея оголосила про створення боєголовки з термоядерним зарядом, яка призначена для установки на нещодавно розроблену міжконтинентальну балістичну ракету.

Раніше глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що Північна Корея вже за кілька місяців зможе запустити міжконтинентальну балістичну ракету. За його словами, уникнути цього можна дотриманням санкцій Радбезу ООН від 5 серпня. Насамперед Китаєм, оскільки це найбільший торговий партнер КНДР.

Вночі, 3 вересня, на півночі КНДР сейсмологи зафіксували потужний землетрус, фактором якого вважався вибух. Фахівці допустили, що Північна Корея могла провести нове ядерне випробування.

Згодом влада Північної Кореї офіційно оголосила про успішне випробування водневої бомби, якою планується оснастити нову балістичну ракету.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram