Мерія Дніпра вважає, що рішення про послаблення карантину має ухвалювати влада на місцях, бо в різних регіонах України різна ситуація з епідемією коронавірусу.

Про це в ефірі hromadske заявив заступник мера Дніпра Михайло Лисенко.

За його словами, наразі в місті госпіталізовано з діагнозом коронавірус 101 людину, з них 65 є жителями Дніпра.

«І дуже важко пояснити місту, в якому проживають понад мільйон людей, чому якщо 100 людей в лікарні, усе місто паралізоване», — сказав Лисенко.

Він наголосив, що всі рішення про обмеження або не обмеження карантину має ухвалювати місцева влада.

«Я підтримаю колег (представників інших мерій — ред.), що видаються якісь накази з Києва, але вони не розбираються так, як це робимо ми, і вони гадки не мають, що відбувається у великих містах, вони десь там сидять зверху», — зауважив чиновник.

Проблеми Лисенко бачить, зокрема, у тому, що правила не одні для всіх: «До нас приходять представники невеликих супермаркетів, які торгують тим самим, що й «Епіцентр». Вони приходять і кажуть: поясніть, будь ласка, чому «Епіцентр» торгувати може, а ми не можемо? Це створює певний негатив», — зазначив він.

Лисенко вважає, що «нападки на мерів міст» є «дресируванням».

«Їм дають зрозуміти — ти, будь ласка, сиди у своїх Черкасах і не квакай, а ми будемо вирішувати», — підсумував представник мерії Дніпра.

Зазначимо, що 30 квітня мер Дніпра Борис Філатов оголосив про деякі послаблення карантину у місті з 4 травня, але уточнив, що це рішення ухвалене без порушення постанови Кабміну щодо карантину. 

Повну дискусію представників мерій Львова, Черкас, Дніпра та Івано-Франківська дивіться у програмі.

Нагадаємо:

Поділитись: