Троє засуджених до довічного ув’язнення у справі про теракт, що трапився біля Палацу Спорту у Харкові у 2015 році, подали апеляційні скарги та вимагають скасування вироку після обміну полонених, який відбувся напередодні Нового року.

Інформацію про це hromadske підтвердив адвокат одного з засуджених Володимира Дворнікова Ігор Нагорний.

«Вирок оскаржуємо у зв’язку з неповнотою судового розгляду та невідповідністю висновків суду обставинам кримінального провадження», — повідомив Нагорний. 

За його словами, аналогічні заяви також подав захист Віктора Тетюцького та Сергія Башликова.

Яким чином засуджені, які перебувають на непідконтрольній Україні території, будуть присутні на судових засіданнях, адвокат не уточнив. 

Нагадаємо, 28 грудня 2019 року Фрунзенський районний суд Харкова оголосив вирок трьом обвинуваченим — Володимиру Дворникову, Віктору Тетюцькому і Сергію Башликову — довічне ув’язнення з конфіскацією майна, після чого звільнив з-під варти під особисте зобов’язання через обмін полонених між Росією та Україною. Усі троє не визнали своєї вини. 

Під час мирної ходи з нагоди річниці перемоги Революції гідності біля Палацу спорту пролунав вибух: у результаті теракту загинули четверо людей, серед яких — 15-річний Данило Дідик. Ще дев’ять людей отримали поранення.  

Автор: Юлія Давидова

Поділитись: