УКРАЇНА

Засуджений у Криму заступник голови Меджлісу Умеров опинився в лікарні

20 жовтня, 2017 23:52
УКРАЇНА/Засуджений у Криму заступник голови Меджлісу Умеров опинився в лікарні
Зберегти
Вигляд
Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров госпіталізований в неврологічне відділення бахчисарайської лікарні в анексованому Криму

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров госпіталізований в неврологічне відділення бахчисарайської лікарні в анексованому Криму.

Про це повідомив адвокат Едем Семедляев.

«Сьогодні стало відомо, що Ільмі Умеров потрапив до лікарні. Після цілого дня, проведеного у Верховному суді РК, вдалося провідати його в бахчисарайській лікарні», — заявив адвокат.

Семедляев розповів «Громадському радіо», що вранці 20 жовтня в Умерова піднявся тиск.

«Він викликав «швидку», а лікарі заміряли тиск. Він був близько 200. Потім його госпіталізували в бахчисарайську лікарню, в неврологічне відділення. Коли людина отримує такий термін, звичайно, це впливає на здоров'я. У лікарні його підлікують. Діагнози він свої знає. Він сам лікар», — розповів Семедляев.

Адвокат Умерова Микола Полозов розповідав, що у його підзахисного хвороба Паркінсона та діабет.

Окупаційний суд Сімферополя 27 вересня засудив Ільмі Умерова до 2 років колонії-поселення. МЗС України вимагає негайно звільнити Умерова.

Слідчі кримського управління ФСБ Росії порушили проти Умерова справу за статтею 280.1 КК РФ в травні 2016 року. За їх версією, у березні заступник голови Меджлісу в ефірі телеканалу АТR публічно закликав «до порушення територіальної цілісності РФ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кримські татари продовжують жити в Криму, як більмо на оці — заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини