Президент України Володимир Зеленський вимагає від міністра внутрішніх справ Авакова негайного звільнення начальника поліції Дніпропетровської області Віталія Глуховері. У 2018 році Глуховеря викликав підрозділ спеціального призначення КОРД для затримання патрульних поліцейських, які зупинили його автомобіль за порушення правил дорожнього руху.

Про це глава української держави повідомив на своїй сторінці у Facebook. 

«Я вимагаю від міністра внутрішніх справ пана Арсена Авакова негайного звільнення громадянина Глуховері з займаної посади, а від голови ДБР пана Романа Труби чекаю швидкого та безкомпромісного розслідування за оприлюдненими фактами», — ідеться у заяві Зеленського.

Нагадаємо, у вересні 2018 року в Дніпрі підрозділ спеціального призначення КОРД затримав патрульних поліцейських, які зупинили люксовий позашляховик Range Rover начальника поліції Дніпропетровської області Віталія Глуховері за порушення правил дорожнього руху. Спецпризначенці відвезли патрульних до кабінету Глуховері, де генерал провів із ними розмову.

26 липня 2019 року слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань зареєстрували кримінальне провадження за фактом можливого перевищення влади та службових повноважень.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile