Світ / Сусідні країни

Затримання Насті Рибки у Росії: суд продовжив арешт на три доби

«Медиазона»
Світ/Сусідні країни/Затримання Насті Рибки у Росії: суд продовжив арешт на три доби
Зберегти
Вигляд
Нагатінський суд у Москві ухвалив рішення про продовження терміну тримання під вартою Насті Рибки (Анастасії Вашукевич), яку затримали напередодні, на 72 години і відклав обрання запобіжного заходу до 22 січня. Про це повідомляє «Медиазона».

У Росії Настю Рибку та її спільника, тренера з особистого розвитку Алекса Леслі (Олександр Кирилов), підозрюють у залученні до проституції.

«Суддя скоромовкою зачитала своє рішення, перераховула обставини справи: слідчий у клопотанні вказав, що Вашукевич і Кирилов залучилили до проституції більше двох осіб», — йдеться у повідомленні.

Суд постановив продовжити термін затримання Вашукевич на 72 години і відкласти засідання до 16:30 години 22 січня.

Як повідомляє російський телеканал «Дождь», Настя Рибка у залі суду попросила вибачення у російського олігарха Дерипаски.

«Олег Володимирович, я прошу вибачення. Я — це знаряддя, і люди, які [Дерипасці] зла бажають, скористалися мною. Компрометувати я його більше не буду, мені вистачить, реально», — сказала Рибка.

Настя Рибка і Алекс Леслі та ще двоє організаторів нібито «секс-тренінгів» були затримані напередодні у московському аеропорту «Шереметьєво» після депортації з Таїланду у справі про залучення в заняття проституцією. До цього Рибку і Леслі затримали і помістили під варту в Таїланді.

Настя Рибка фігурує у розслідуванні Фонду боротьби з корупцією (ФБК) російського опозиціонера Олексія Навального. 

Навальний звинуватив у корупції заступника голови уряду Росії Сергія Приходька. У розслідуванні йшлося про те, що чиновник в серпні 2016 року провів 3 дні на яхті олігарха Дерипаски біля берегів Норвегії разом з «дівчатами з ескорт-агентств».

Матеріалами для розслідування, зокрема, стали фото та відео, опубліковані Настею Рибкою.

У лютому 2018-го на тайському острові поліція затримала організаторів секс-тренінгу, серед яких виявилася Настя Рибка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто така Настя Рибка і як вона опинилася в центрі розслідування Навального.

Пов`язані новини