Адвокат Назім Шейхмамбетов повідомив, що заарештованого в анексованому Криму українського активіста Олега Приходька тримають у спецблоці СІЗО Сімферополя.

Про це він сказав «Крим.Реалії».

«Сьогодні мені вдалося потрапити до Олега Аркадійовича. У СІЗО у нас з ним вийшло провести коротке побачення. Олег Аркадійович виглядає досить непогано, критичних скарг на стан здоров'я немає, ліки йому передають своєчасно. Його тримають у спецблоці, у так званій камері двійці», — зазначив адвокат.

За словами Шейхмамбетова, він обговорив з Приходьком перебіг кримінальної справи. Активіст просив подякувати всім, хто стежить за його долею і за справами інших політв'язнів.

Адвокат також підтвердив, що сім'ї Приходька відмовляють у побаченні з ним. Як зазначають «Крим.Реалії», 21 листопада Олег Приходько відзначає день народження.

«Єдина можливість зв'язатися з родиною — це листи. Наскільки мені відомо, побачення його родичам наразі не дозволили. Це вже така усталена практика в Криму, але ми будемо писати заяви, наполягати, якщо буде необхідно, оскаржувати відмови, щоб в найкоротший час в Олега Приходька була можливість побачитися зі своїми близькими», — додав Шейхмамбетов.

Нагадаємо, 10 жовтня стало відомо, що Олега Приходька затримали російські силовики в анексованому Криму. За словами адвоката Приходька, його звинувачують у підготовці підриву будівлі міської адміністрації Сак. Також як свідка затримали дружину Олега — Любов Приходько.

11 жовтня Приходька відправили у слідчий ізолятор на 2 місяці — до 10 грудня 2019 року. Його звинувачують у підготовці теракту.

Водночас прокуратура Автономної Республіки Крим 10 жовтня розпочала кримінальне провадження щодо незаконного затримання в анексованому Криму проукраїнського активіста Олега Приходька

Також відомо, що 8 лютого 2019 року співробітники кримського главку ФСБ провели обшук в Олега Приходька в селі Оріхове Сакського району. У нього вилучили українську символіку, прапори партії «Свобода», червоно-чорні прапори, портрет Степана Бандери, техніку й домашні CD-диски. Після обшуків Приходька повезли до Сімферополя, де допитували про його діяльність і зв'язки на материковій частині України.Також затримали його дружину Любов Приходько.

Поділитись: