ENRU

Затримання гендиректора «Індустріальної Спілки Донбасу», звітність ГО та коаліція у Німеччини — головні новини 7 лютого

5cdd516f37915c399
Олег Мкртчан був затриманий у Москві Фото: ФК «Кубань»

В Москві затримали співвласника та генерального директора корпорації «Індустріальна Спілка Донбасу» Олега Мкртчана. Затримання пов'язано із розтратою коштів російських державних банків, які виділяли на розвиток корпорації ІСД та інших бізнесів Олега Мкртчана.

Замість обов'язкової подачі декларацій, президент Петро Порошенко пропонує громадським активістам обов'язкове звітування. Громадські організації закликали Раду не ухвалювати законопроекти про додаткову звітність для ГО.

У Тбілісі скоїли замах на полковника грузинської армії у відставці Додо Гугешашвілі, яка брала участь у війні на Донбасі на боці українських військових. Її син унаслідок нападу загинув.

Українська тенісистка Марта Костюк стала наймолодшою тенісисткою в топ-200 світового рейтингу з 8 вересня 2008 року.

Лідери двох найбільших німецьких партій — Соціал-демократичної  під керівництвом Мартіна Шульца та Християнсько-демократичної партії Ангели Меркель досягли згоди щодо формування коаліції після чотирьох місяців кризи. В межах сформованої коаліції визначили пріоритети внутрішньої та зовнішньої політики майбутнього уряду. Серед них — подальша підтримка України для повного відновлення її територіальної цілісності.