УКРАЇНА

Затримання гендиректора «Індустріальної Спілки Донбасу», звітність ГО та коаліція у Німеччини — головні новини 7 лютого

7 лютого, 2018 20:14
УКРАЇНА/Затримання гендиректора «Індустріальної Спілки Донбасу», звітність ГО та коаліція у Німеччини — головні новини 7 лютого
Зберегти
Вигляд
lead
Читайте головні новини дня

В Москві затримали співвласника та генерального директора корпорації «Індустріальна Спілка Донбасу» Олега Мкртчана. Затримання пов'язано із розтратою коштів російських державних банків, які виділяли на розвиток корпорації ІСД та інших бізнесів Олега Мкртчана.

Замість обов'язкової подачі декларацій, президент Петро Порошенко пропонує громадським активістам обов'язкове звітування. Громадські організації закликали Раду не ухвалювати законопроекти про додаткову звітність для ГО.

У Тбілісі скоїли замах на полковника грузинської армії у відставці Додо Гугешашвілі, яка брала участь у війні на Донбасі на боці українських військових. Її син унаслідок нападу загинув.

Українська тенісистка Марта Костюк стала наймолодшою тенісисткою в топ-200 світового рейтингу з 8 вересня 2008 року.

Лідери двох найбільших німецьких партій — Соціал-демократичної  під керівництвом Мартіна Шульца та Християнсько-демократичної партії Ангели Меркель досягли згоди щодо формування коаліції після чотирьох місяців кризи. В межах сформованої коаліції визначили пріоритети внутрішньої та зовнішньої політики майбутнього уряду. Серед них — подальша підтримка України для повного відновлення її територіальної цілісності.

Більше про:
# головні новини
Пов`язані новини